Лімфодренажний масаж ніг

S c r o l l D o w n

Лімфодренажний масаж ніг

Практично всі майбутні мами стикаються з такою проблемою як набряклість ніг. Одна з причин набряків — це зростаюча матка, яка здавлює магістральні судини малого тазу. Таким чином, порушується циркуляція крові нижніх кінцівок, утруднюється відтік крові, виникає лімфостаз — застій рідин.

Слід розуміти, що виникнення набряків — це завжди тривожний фактор для майбутньої мами. Тому, якщо у жінки виникають набряки, варто спочатку звернутися до гінеколога для того, щоб з’ясувати, наскільки це пов’язано з патологічними процесами, що протікають в організмі.

Дуже часто на пізніх термінах, не маючи певних проблем зі здоров’ям, з роботою нирок, виникають набряки у вечірній час. Такі набряки — звичайне фізіологічне явище, яке приносить тимчасовий дискомфорт вагітній жінці, але не приносить шкоди ні плоду, ні жінці. Зазвичай такі набряки не поширюються вище гомілки і швидко зникають після відпочинку.

Одним з кращих способів для профілактики набряків ніг у вагітних є масаж.

У яких випадках не проводять масаж у вагітних. При деяких станах під час вагітності масаж протипоказаний. До таких станів відносяться:

  • Підвищена температура.

  • Інфекційні та вірусні захворювання.

  • Токсикоз.

  • Епілепсія.

    Масаж ніг у вагітних

Масаж проводять в положенні сидячи або лежачи на боці, так, як зручно жінці.

Якщо у вагітної жінки є варикозне розширення вен, то всі рухи повинні бути легкими і ковзаючими, що не торкаються вени.

Час масажу не повинно перевищувати 15 хвилин. Цього цілком достатньо, щоб жінка відчула полегшення. Класичні прийоми масажу можна поєднувати з масажем біологічно активних точок.

Якісно проведений масаж може не тільки зняти набряклість і напружені больові відчуття, але і допоможе жінці розслабитися і швидко заснути.

Щоденний масаж ніг (особливо біологічно активних точок на стопах) може також підготувати організм жінки до пологів, як на фізіологічному, так і емоційному рівні. Справа в тому, що на стопі існують ділянки, які відповідають за роботу всіх органів і систем організму. Їх стимуляція допомагає жінці впоратися не тільки з фізіологічними набряками, але і покращує стан при нудоті, метеоризмі, запорах, болях у попереку, емоційному напруженні й інших не дуже приємних симптомах, пов’язаних з вагітністю.

Завдяки масажу ніг, в організмі вагітної жінки поліпшуються обмінні процеси, легше виводяться токсини, нормалізується робота нирок і серцево-судинної системи.

Майбутній мамі слід пам’ятати, що всі приємні відчуття і емоції, які вона відчуває під час проведення масажу ніг, можуть сприятливо відбитися і на стані малюка.

 

Тривалість: 20 хв.

Вартість: 590 грн.