Масаж оздоровчий (спини)

S c r o l l D o w n

Масаж оздоровчий (спини)

Оздоровчий масаж спини представляє собою сукупність механічних впливів, вироблених руками масажиста або ж спеціальними апаратами, на м’язи, шкіру та суглоби.Оздоровчий масаж спини включає масаж від потилиці до куприка, тобто масаж коміркової зони, грудного відділу та попереково- крижової зони. Він показаний як здоровим людям, так і тим, у кого є проблеми зі спиною, а також людям, робота яких пов’язана з тривалим сидінням (офісні працівники, водії та інші).

М’язи спини поділяються на поверхневі та глибокі. Саме в глибоких м’язах накопичується найбільша напруга. Наше неспокійне та динамічне життя позначається на нашій спині великими перевантаженнями. Оздоровчий масаж спини – це ідеальний спосіб, котрий допоможе зняти напругу в спині та позбавитися стресу.

Спина – це найбільша рефлекторна зона. Ділянки, які відповідають органам, носять назву ділянок Захарьїна – Геда. Роблячи оздоровчий масаж спини, ми благотворно впливаєм на всі без виключення внутрішні органи та позитивно впливаєм на їх діяльність.

Оздоровчий масаж спини займає перше місце серед усіх видів масажу, та це є цілком зрозумілим. В наше століття екологічного неблагополуччя та сидячого способу життя знайдеться небагато людей, у кого немає проблем зі спиною.

Якщо ви хочете отримати максимально корисний ефект від масажу спини, то проходить його потрібно курсами по 10-15 сеансів раз па пів року. Тільки в цьому випадку він принесе бажаний оздоровчий ефект.

Тривалість: 30 хв.

Вартість: 590 грн.