Масаж оздоровчий (все тіло)

S c r o l l D o w n

Масаж оздоровчий (все тіло)

Оздоровчий масаж – це використання основних масажних прийомів російського класичного та шведського масажів: погладжування, вижимання, розтирання та розминка. Також під час масажу застосовуються активні та пасивні рухи у суглобах. За рахунок використання комбінованих прийомів досягається більш глибоке та ефективне опрацювання, в тому числі, важкодоступних  м’язів тіла. Головна увага приділяється максимальному опрацюванні м’язів та зв’язок. Як наслідок – зняття больових симптомів, покращення рухомості у суглобах, покращення скорочувальної здатності м’язів.

Загальний оздоровчий масаж є ефективним методом лікування та профілактики різних захворювань, здатний полегшити стан при порушеннях опорно- рухового апарату ( біль у спині, шиї, суглобах, порушення постави, обмеження рухів та інше ), а також застосовується як зняття нервової напруги. Дана техніка масажу успішно застосовується в період реабілітації  після травм, операцій, вагітності та пологів. Оздоровчий масаж – це свого роду пасивна гімнастика для усього тіла, яка покращує стан м’язів, зв’язок та суглобів, підвищує функціональні резерви організму.

Загальний масаж усього тіла допомагає впоратись зі стресами, супроводжуючих життя всіх сучасних людей, ліквідує біль в спині та інших частинах тіла, відмінно розслаблює та відновлює м’язи після занять спортом, заряджає тіло енергією. Такий масаж дає людині стан підйому, упевненості в свої силах, підвищує працездатність, різко скорочує захворюваність організму, допомагає протидіяти віковим змінам.

Тривалість: 60 хв., 90 хв.

Вартість: 850 грн., 1200 грн.