Моделюючий масаж

S c r o l l D o w n

Моделюючий масаж

Моделюючий масаж  є методикою ручної пластики тіла, основною метою якого є корегування та схуднення силуету. Моделюючий масаж складається з декількох етапів різного ступеню інтенсивності – розминання, розтирання та погладжування. Направлений вплив на підшкірний жировий шар змушує активізуватись в клітинах обмінні процеси, що в свою чергу сприяє скороченню кількості жирових клітин та спалюванню жирів.

Моделюючий масаж, крім усього іншого, стимулює розвиток так званих «білків молодості», тобто колагену та еластину , а також забезпечує лімфодренаж та циркуляцію крові. Моделюючий масаж в значній мірі покращує стан шкіри та підшкірної жирової клітковини, а також дозволяє у вкрай малі строки досягнути максимальних результатів в скороченні об’єму маси тіла, поверненню тонусу шкіри та корекції целюлліта.  Для зон підвищеного скупчення жиру характерні рихлість підшкірного жиру, поганий кровообіг, а також внутрішні набряки. Такий вид масажу покращує та підсилює кровообіг, що в свою чергу означає оптимальне живлення тканин. Зникає набряклість, рихлість, шкіра підтягується та стає більш пружною та підтягненою. Саме тому, після сеансів даного масажу, коли були розбиті капсули жиру, можливо переходити до наступних процедур, котрі направлені на боротьбу з целлюлітом.

Моделюючий масаж може бути як загальним з акцентуванням на проблемних частинах шкіри, так і локальним – тобто виключно для проблемних зон ( живіт, талія, стегна та сідниці).

Протипоказання для проведення цього виду масажу: злоякісні та доброякісні пухлини, вірусні та інфекційні захворювання, порушення цілісності шкірних покровів, захворювання венозної та лімфатичної систем, підвищений тиск, ревматизм, туберкульоз ,захворювання імунної системи, вагітність, критичні дні, патології сердечно-судинної системи.

Під час проведення процедур масажу можуть використовуватись спеціальні сиворотки , масла, гелі та крема, котрі посилюють спалювання жирів. Перед початком проведення моделюючого масажу бажано зробити пілінг тіла. Сеанси такого масажу краще робити вранці, через 1-1,5 години після незначного сніданку. Тривалість такого сеансу складає 30-90 хв.

Тривалість: 30 хв., 60 хв., 90 хв.

Вартість: 650 грн., 1000 грн., 1300 грн.