Медовий масаж

S c r o l l D o w n

Медовий масаж

За допомогою медового масажу можливо легко надати шкірі бархатності та гладкості, очистити пори, вивести продукти метаболізму та видалити надлишки жирності. Медовий масаж є одним з найефективніших видів масажу.

Метод медового масажу являє собою різновид рефлексотерапії  та грунтується на лікувальному ефекті біологічно активних речовин, які містяться в меді, в поєднанні з мануальним впливом

 Метод медового масажу являє собою різновид рефлексотерапії  та грунтується на лікувальному ефекті біологічно активних речовин, які містяться в меді, в поєднанні з мануальним впливом.

Мед сприяє  виведенню токсинів, котрі абсорбуються з поверхні шкіри, взамін із меду проникають біологічно активні речовини. Медовий масаж покращує кровообіг в глибоких та середніх шарах шкіри, а також м’язових тканинах. Внаслідок цього зникають застійні явища, покращується живлення внутрішніх органів, піднімається настрій та нормалізується загальний стан організму, зміцнюється імунітет.

Для медового масажу застосовую спеціальний квітковий, гречаний та липовий мед. По бажанню, для досягнення кращого ефекту, в мед можливо додати різноманітні ефірні масла. Для цієї мети підійдуть тонізуючи масла, масла, які володіють антицеллюлітною  та зміцнюючою дією – цитрусові (лимон, апельсин, грейпфрут, мандарин) та розслабляючи , протизапальні – масла евкаліпту, ялівцю, лаванди, м’яти перцевої. Безпосередньо перед проведенням масажу, 10 капель чистої натуральної ефірної олії (або суміші) додають в 1 ст. ложку меду.

Тривалість: 60 хв., 90 хв.

Вартість: 900 грн., 1200 грн.