Релаксуючий медовий масаж для двох (спина)

S c r o l l D o w n

Релаксуючий медовий масаж для двох (спина)

Медовий масаж був відомий ще у древньому Тибеті, а в теперішній час став дуже популярним.

За допомогою медового масажу можливо легко надати шкірі бархатистість та гладкість, очистити пори, вивести продукти метаболізму та видалити надлишки жирності. Медовий масаж є одним із самих ефективних видів масажу.

Метод медового масажу являє собою різновид рефлексотерапії  та грунтується на лікувальному ефекті біологічно активних речовин, які містяться в меді, в поєднанні з мануальним впливом.

Мед сприяє  виведенню токсинів, котрі абсорбуються з поверхні шкіри, взамін із меду проникають біологічно активні речовини. Медовий масаж покращує кровообіг в глибоких та середніх шарах шкіри, а також м’язових тканинах. Внаслідок цього зникають застійні явища, покращується живлення внутрішніх органів, піднімається настрій та нормалізується загальний стан організму, зміцнюється імунітет.

Для медового масажу застосовую спеціальний квітковий, гречаний та липовий мед. По бажанню, для досягнення кращого ефекту, в мед можливо додати різноманітні ефірні масла. Для цієї мети підійдуть тонізуючи масла, масла, які володіють антицеллюлітною  та зміцнюючою дією – цитрусові (лимон, апельсин, грейпфрут, мандарин) та розслабляючи , протизапальні – масла евкаліпту, ялівцю, лаванди, м’яти перцевої. Безпосередньо перед проведенням масажу, 10 капель чистої натуральної ефірної олії (або суміші) додають в 1 ст. ложку меду.

Протипоказання для проведення процедур медового масажу: алергія на продукти бджільництва, варикозне розширення другого та третього ступеню, захворювання серця ( стенокардія, порок серця, інфаркти), інфекційні-шкірні захворювання, вагітність, менструація, гострий стан, камені в нирках та жовчному пузирі.

Тривалість: 30 хв.

Вартість: 700 грн.