Масаж «Тіхуана»

S c r o l l D o w n

Масаж «Тіхуана»

В даній процедурі використовується суміш з натуральної текіли та масла шавлії, котре має виражене антиоксидантну та ранозагоювальну дію , сприяє очищенню, підвищенню тонусу та пружності шкіри, врівноважує емоції, знімає больові відчуття. Але можливо використовувати звичайну текілу розбавлену водою.

Процедура починається з розслаблюючого компресу теплими рушниками, вимочені в цій цілющий суміші, ступень та живота, прогріваються суглоби, плечі, логтів. Ці дії направлені на повне розслаблення, зняття нервової та м’язової напруги, покращення травлення.

Техніка масажу полягає не тільки в кругових рухах, але передпліч.

Процедура мексиканського масажу:

-знижує нервове та мязеве напруження;

-зменшує біль, збільшує тонус м’язів;

-рухливість та еластичність зв’язок;

-покращує лімфо- та кровообіг;

-сприяє видаленню шлаків та токсинів з організму;

-відновлює внутрішній баланс.

Багатий аромат поверне Вас душевну рівновагу, визволить від негативних думок, зменшить симптоми викликані стресом, покращить самопочуття та настрій.

Для досягнення більшого ефекту перед процедурою можна відвідати душ.

Протипоказання:

Запальні процеси, інфекційні та грибкові захворювання, злоякісні та доброякісні новоутворення, пошкодження шкіри, гнійні процеси, кровотечі та схильність до них, запалення вен, лімфатичних вузлів, вагітність, менструація, гарячковий стан, підвищена температура тіла, хвороби крові та внутрішніх органів ,захворювання кровоносних (варикоз та тромбофлебіт) та лімфатичних сосудів, атеросклероз, алергія на застосовані препарати, гіпертонічні та гіпотонічні кризи, психічнв захворювання.

Тривалість: 60 хв.

Вартість: 920 грн.