Зимовий SPA-ритуал «Аляска»

S c r o l l D o w n

Зимовий SPA-ритуал «Аляска»

Головною особливістю даного ритуалу є основа масажу – кунжутна олія. В якості еліксиру краси кунжутна олія має тисячолітню історію. Вона має здатність глибоко проникати в шкіру, пом’якшувати і очищати її, виводячи шкідливі речовини, бруд і відмерлі клітини. Кунжутне масло впливає на шкіру як природний антиоксидант, запобігає появі ознак передчасного старіння шкіри.

Кунжутне масло — один з небагатьох природних продуктів, які здатні поглинати УФ-випромінювання. Кунжутне масло відновлює здоров’я шкіри, загоює ранки, тріщини, опіки і заспокоює біль. Після масажу залишити на тілі протягом 40 хвилин, потім змити теплою водою з милом.

SPA-ритуал «Аляска» прекрасно оновить, зігріє і відновить вашу шкіру. Stone-масаж по теплій кунжутній олії прекрасно розслабить і прогріє м’язи та поверне тонус шкірі.

Зміст:

1. Очищення за допомогою шоколадного пілінгу.

2. Розслаблюючий масаж на теплому кунжутному маслі від кінчиків

      пальців ніг до верхівки голови.

 3. Stone-масаж.

 4. Трав’яний чай.

 

Тривалість: 120 хвилин

Вартість: 1600 грн.

Активні інгредієнти: жирне масло (до 60%), до складу якого входять гліцериди олеїнової, лінолевої, пальмітинової, стеаринової, арахіновою і лігноцериновою кислот; фітостерини, сезамін (хлороформ), сезамол, сезамолін, самолов, а також багаті кальцієм, фосфором, вітаміном Е, залізом, магнієм і цинком.