Сертифікати

S c r o l l D o w n

Сертифікати

Подаруй задоволення!

У нас на вибір є сертифікати на послугу, де буде вказана сама послуга без зазначення ціни, а також номіналами: 500, 700, 1000, 2000 грн. Якщо Ви не впевнені яку послугу подарувати, то все-таки рекомендуємо вибрати номінальний сертифікат, тоді клієнт буде мати змогу обрати ту послугу, яка йому буде до вподоби.

Правила активації сертифікатів:

Подарунковий сертифікат дійсний протягом трьох місяців з дати продажу, дата закінчення сертифіката вказана на сертифікаті. По закінченню терміну дії сертифіката можливо його продовження на 7 днів з доплатою 10% від вартості сертифіката. 

При реалізації подарункового сертифіката загальною вартістю нижче його номіналу різниця в грошовому еквіваленті не компенсується.

Подарункові сертифікати не підлягають поверненню та обміну на грошові кошти.

Бронювання часу для проходження процедур по подарунковому сертифікату відбувається за попереднім записом за контактними телефонами: 

(044) 331-86-50, (095) 550-35-14, (068) 957-61-41, не менше ніж за 3-4 доби для запису у будні дні, а на вихідні – не менше ніж за 2-3 тижні.

Якщо з якихось причин Ви не можете відвідати студію в заброньований за подарунковим сертифікатом час, Адміністрація студії просить скасовувати візит не менше ніж за 1 добу.

Послуги надаються за умови пред’явлення подарункового сертифіката.

Якщо у вас сертифікат на певну послугу, то можливий обмін на іншу послугу з 10% доплатою в ціновій категорії даної послуги, або ж з доплатою, у разі бажання клієнта отримати дорожчу послугу.

Доставка подарункового сертифіката, на жаль, поки відсутня, але ви можете приїхати в зручний для вас час, попередньо зателефонувавши в нашу студію.