Акупресура (точковий масаж)

S c r o l l D o w n

Акупресура (точковий масаж)

Акупресура (точковий масаж) – лікування та профілактика захворювань шляхом натискання на певні точки тіла. За твердженням провідних спеціалістів – є різновидом рефлексотерапії.

Техніка акупресури передбачає використання пальців і долонь рук для натискання на окремі ділянки поверхні тіла, щоб виправити різні тілесні невідповідності і підтримати або активізувати здоров’я людини.

Акупресура є подальшим розвитком акупунктури. Вона використовує ті ж самі точки, в які вводяться голки при акупунктурі, проте акупресура відкидає застосування металу при лікуванні. Замість голок використовуються великий і вказівний пальці руки. Ефект однаковий.

Натискання пальцями на правильні точки звільняє від багатьох недуг і розладів. Акупресура не тільки втамовує біль, але і скорочує також час хвороби, усуває порушення функціональної діяльності органів, ліквідує органічні наслідки неврозів (тривоги, неспокою, страху і напруги, стресового стану). Акупресура знімає біль і лікує ті хвороби, які викликані перевантаженням нервової системи.

Але перш за все акупресура є надійним, безпечним і дієвим засобом проти болю (в тому числі головні, поперекові); захворювання опорно-рухового апарату; гіпертонічна хвороба; неврози, депресія; гастрит і виразкова хвороба шлунка; деякі захворювання репродуктивної системи – і це без будь-якої побічної дії.

Основні показання:

Остеохондроз, обмеження м’язових тканин, ВСД, мігрень, біль в спині, порушення роботи внутрішніх органів, «сидяча робота».

Протипоказання:

Онкологія, шкірні захворювання, недавні операції, пухлини, гіпертонія високого ступеня, діабет 2 та 3 типів, вагітність, критичні дні.

Тривалість: 30 хв., 60 хв.

Вартість: 450 грн., 600 грн.