Вісцеральний масаж

S c r o l l D o w n

Вісцеральний масаж

Вісцеральний масаж — це масаж внутрішніх органів, який здійснюється шляхомнадавлення на них через передню стінку живота за допомогою основного інструменту практикуючого вісцерального терапевта — рук.

Вісцеральна хіропрактика має і ще одну назву — старослов’янський масаж (по суті, він і ліг в основу сучасного вчення про вісцеральну терапію внутрішніх органів).

Вісцеральна терапія ґрунтується на наступних постулатах: організм — це унікальна, самовідновлювальна система, в якій все тісно взаємопов’язано і взаємозалежно. Один функціонально ослаблений орган передає «естафету» збоїв і патологій іншому. Ніякі «хвороби» не виникають спонтанно, на рівному місці. Наше тіло — сигналізує про неполадки і проблеми задовго до того, як проявляться перші симптоми небезпечних недуг.

Вісцеральний масаж допоможе вам після напруженого трудового дня зняти спазми, відновити нормальну роботу внутрішніх органів.

Мета даної терапії — «запустити» кровоносну і лімфатичну системи, включити «природну гормонотерапію» і резервні сили організму.

Вісцеральний масаж для здорових людей є ефективною профілактичною процедурою різних захворювань. Завдяки йому усувається ожиріння, відновлюються обмінні процеси, відбувається омолодження організму, попереджається прояв панкреатиту і хвороби цукрового діабету.

Такий масаж застосовується як процедура при реабілітації після перенесених інсультів, інфарктів, також коригується нестійкий психоемоційний стан людини. Зняття больових синдромів є ще однією з передумов для застосування вісцерального масажу.

Особливо даний масаж допомагає тим людям, у яких є проблеми з хребтом. А відбувається це через те, що у кожного внутрішнього органу в черевній порожнині є нерозривний зв’язок з якимись певними групами м’язових тканин в людському тілі. У свою чергу, ці групи м’язових тканин нерозривно пов’язані з різними відділами хребта. Цей старослов’янський метод лікування допомагає там, де неможливе застосування мануальної терапії. Головною причиною остеохондрозу є функціональні порушення в роботі внутрішніх органів організму людини, і саме ця причина лікується вісцеральним масажем.

Вісцеральний масаж допомагає багатьом пацієнтам різного віку. Особливо рекомендується його застосування після пологів.

Є і протипоказання до проведення процедури вісцерального масажу — це онкологічні захворювання, сифіліс, гангрена і тромбоз, гостра форма туберкульозу, інфекційні захворювання з дуже високою температурою, хвороби психіки і наркотичний стан, патологічні збої в роботі внутрішніх органів, кровотечі в органах, свіжі травми.

Тривалість: 60 хв.

Вартість: 640 хв.