Обгортання «Зелений чай»

S c r o l l D o w n

Обгортання «Зелений чай»

Багатофункціональне обгортання для детоксикації, схуднення і відновлення тонусу шкіри, втраченого у зв’язку з віковими змінами і різкими коливаннями ваги.

Увага: обгортання можна використовувати всім, включаючи вагітних жінок і годуючих грудьми.

Активні інгредієнти: зелений чай, подрібнені вівсяні пластівці, біла глина.

Обгортання містить комплекс високоефективних компонентів: зелений чай – містить кофеїн і теобромін, які знижують активність ферменту, який відповідає за накопичення жиру та сприяє його розщепленню. Багатий танинами, які мають здатність підвищувати стійкість кровоносних капілярів; катехинами, які вважаються кращими антиоксидантами; алкалоїдами, здатними покращувати мікроциркуляцію; вітамінами А, В, С, К і РР, мінералами. Надає яскраво виражене охолоджуючу дію, підвищує тонус і еластичність шкіри; біла глина – має м’яку відлущувальну дію, виводить шлаки і токсини, насичує шкіру мікроелементами, дезінфікує і злегка відбілює її; Вівсяні пластівці – це незамінні амінокислоти, полісахариди, вітаміни В1, В2, В5, В6, РР, каротин, макро- і мікроелементи, лінолева і фітинової кислоти. Фітинова кислота проникає в шкіру і допомагає утримувати вологу, речовини, у складі яких є крохмаль і білки гарантують зволоження, ліпіди відповідають за харчування і відновлення бар’єрних функцій, полісахариди забезпечують регенерацію. Обгортання надає яскраво виражену омолоджуючу дію завдяки своїй потужній дії антиоксидантну, підвищує тонус і еластичність шкіри. Сприяє схудненню, зменшенню обсягів тіла, корекції целюліту, прискорює процеси виведення токсинів, покращує мікроциркуляцію і лімфооток в тканинах.

Дане обгортання в нашій спа-студії можна зробити в комплексі зі спа-ритуалом «Турбота» або окремо. Щоб отримати хороший результат рекомендується проходити обгортання курсом або в поєднанні з пренатальним масажем.

Тривалість: 30 хв. (все тіло).

Вартість: 600 грн.