Шоколадне обгортання

S c r o l l D o w n

Шоколадне обгортання

Одна з найпопулярніших процедур в нашій студії це «Шоколадне обгортання». Дана процедура має поживні, антистресові, антицелюлітні та підтягуючі властивості.

Так чим насправді корисно шоколадне обгортання? Секрет успіху полягає в корисних властивостях самого шоколаду.

У ньому міститься провітамін А, вітаміни РР, В1 і В2. Також в шоколаді є багато мікроелементів: магній, кальцій, залізо, натрій, калій, фітостерини, фенілетиламін, теобромін і рослинні протеїни. Крім того, шоколад синтезує колаген та еластин.

Ці корисні речовини, які містяться в шоколаді, сприяють припливу сил і бадьорості, викликають почуття щастя і підвищують настрій.

Шоколад нормалізує кров’яний тиск, зміцнює імунітет і допомагає боротися із застудою. Шоколад підсилює вироблення гормонів у жінок, які викликають збудження.

Шоколадне обгортання добре впливає на весь організм і на шкіру. Вона зволожується, стає оксамитовою і еластичною, стає бронзовою і очищається. Зникає вугрі і пігментні плями.

Шоколад прискорює розщеплення жирів за рахунок того, що містить до 40% кофеїну. Це допомагає боротися із зайвою вагою і целюлітом.

Процедура шоколадного обгортання також добре піднімає настрій і допомагає побороти депресію, заспокоює нерви і відволікає від проблем. А все завдяки прекрасному аромату та властивостям шоколаду.

Тривалість: 30 хв. (все тіло)

Вартість: 600 грн.