SPA-ритуал «Легкі ніжки»

S c r o l l D o w n

SPA-ритуал «Легкі ніжки»

Якщо під час вагітності у Вас сильно набрякають ніжки, трапляються судоми і часто втомлюються ноги, тоді цей спа-ритуал саме для Вас. З першого сеансу ви відчуєте легкість в ногах, свободу в русі, зникнуть набряки.

Бажано таку процедуру повторювати 1-2 рази на тиждень, або пройти курсом через день (10 сеансів). З 23 тижня можна чергувати з пренатальним масажем всього тіла, тому що лімфатична система може застоюватися і в верхній частині тіла.

Ритуал займає всього одну годину, тому завжди можна знайти час для свого здоров’я. Обгортання, яке входить в ритуал рекомендовано під час вагітності і в постнатальний період. Обгортання містить чотири рослинних екстракти:

  • екстракт звіробою,

  • екстракт індійського каштану,

  • екстракт понтійського рускусу,

  • екстракт гамамелісу.

Завдяки такому поєднанню трав’яних екстрактів гель-маска стимулює мікроциркуляцію, лімфодренаж і детоксикацію. Дана процедура особливо корисна людям зі стійкою затримкою рідини і схильних до набряків. Її застосовують для виведення надлишку рідини при лікуванні целюліту (прекрасна профілактика під час вагітності), для зняття тяжкості в ногах при венозній недостатності, при вагітності, а також в період менопаузи і при гіперчутливості до йоду.

Лімфодренажний масаж прекрасно закріпить результат після обгортання, а також допоможе завершити процедуру розслабленням і заспокоєння м’язів.

Протокол процедури:

1. Обгортання ніг трав’яною маскою — 30 хвилин;

 

2. Лімфодренажний масаж ніг — 20 хвилин.

 

3. Трав’яний чай.

 

Тривалість: 50 хв.

Вартість: 700 грн.