Юмейхо — ТЕРАПІЯ

S c r o l l D o w n

Юмейхо — ТЕРАПІЯ

Під час вагітності та пологів у багатьох жінок йде процес зміщення тазових кісток для того, щоб дитина могла якомога легше пройти через родові шляхи. Після пологів в більшості своїх випадках тазові кістки, на жаль не стають на місце. І зміщення, яке було отримано під час пологів дуже сильно починає впливати на жіночий організм. Через це можуть виникати болі в спині, головні болі і судоми і набряки в руках і ногах. Також можуть виникати проблеми і з внутрішніми органами жінки.

Юмейхотерапія прекрасний спосіб повернути здоров’я жінки і допомогти їй швидко відновиться після пологів. Починати цю терапію треба не раніше ніж через 6 місяців після пологів.

Юмейхо – це метод лікування і профілактики багатьох захворювань за допомогою мануального впливу. Метод створений японським фахівцем Масаюки Сайонжі, директором Міжнародного інституту превентивної медичної практики в Токіо, в 1987 році. Методика Юмейхо присвячена виправленню стану хребта, тазових кісток і всіх суглобів.

Також требо взяти до уваги, що не виправляючи цю проблему, деформація кісток таза незмінно переходить від матері до дитини. Дитина, народжена матір’ю з деформованим тазом, неодмінно матиме деформовані кістки таза. Давайте розберемося в причинах цього.

Природно очікувати, що у матері з викривленням таза, форма родових шляхів буде неправильною. Родові шляхи згинаються, крім того, через викривлення, м’язи родових шляхів скорочуються і тверднуть. Так як тіло дитини виходить в ще не остаточно сформованому стані, виникають труднощі. Проходячи ділянку згину, плід застряє, його скручує, і він з великими зусиллями просувається через родові шляхи. Природний наслідок цього процесу – зміщення кісток тазу і всього скелета.

Існує думка, що зародок так само набуває викривлення кісток таза, перебуваючи в утробі матері. Таку думку ще не отримало широкої підтримки в Японії, але в Угорщині воно отримало схвалення лікарської спільноти та міцно вкоренилося.

Подібні зрушення кісток таза при пологах професійною мовою називають вродженими зсувами кісток тазу, і в дійсності становлять 99% всіх випадків зсуву кісток таза.

До набутих зрушень в основному відносяться сильні удари кобчика в дорожніх аваріях і при нещасних випадках, пов’язаних з падінням. Їх загальна кількість не перевищує 1% всіх випадків. Таким чином, більшість людей вже народжується з деформованими кістками таза. Потім це викривлення за традицією будуть наслідувати діти наступного покоління.

Для сеансу масажу необхідно:

1. Носки (бавовна).

2. Вільний одяг (спортивні штани, кофта з довгим рукавом тощо)

Тривалість: 40-60 хв.

Вартість: 800 грн.