Масаж ЮМЕЙХО

S c r o l l D o w n

Масаж ЮМЕЙХО

Юмейхо ТЕРАПІЯ

Оздоровлення без медикаментів

Юмейхо – це метод лікування і профілактики багатьох захворювань за допомогою мануального впливу.

Метод створений японським фахівцем Масаюки Сайонжі, директором Міжнародного інституту превентивної медичної практики в Токіо, в 1987 році.

Методика Юмейхо присвячена виправленню стану хребта, тазових кісток і всіх суглобів.

Юмейхо – це значить пожвавлення і стимуляція всіх життєво важливих сил організму. Відбувається корекція енергобалансу організму внутрішніх органів людини. Такий стан досягається сесіями лікування (курсами масажу – розминка, пресура, релаксація, розблокування) — шляхом безболісного впливу на всі ланки опорно-рухового апарату. Після закінчення сесії лікування відбувається біодинамічна корекція всієї опорно-рухової системи, звільняються від здавлення корінці спинно-мозкових нервів, що призводить до зняття спазму мускулатури, нормалізації тонусу судин, відновлюється кровопостачання, поліпшується живлення тканин, усуваються неврологічні розлади, зникають болі в суглобах, нормалізується обмін речовин, відновлюється еластичність шкіряного покрову.

Метод включає 100 спеціальних прийомів контактного впливу на хребет, суглоби, енергетичні центри, канали і біологічно активні точки тіла.

Масаюки Сайонжі протягом 10 років збирав кращі види технік в східних монастирях (Шаолінь і т.д.). Даний метод є синтезом кращих східних технік, застосовується як різновид східного масажу і вважається в розвинених країнах приналежністю еліти.

Сеанс масажу триває протягом 1 години і проводиться на м’якому маті, через тканину, під музику і супроводжується для пацієнта комфортними відчуттями. Ефект стає помітним вже після перших сеансів.

Масаж Юмейхо ефективний при остеохондрозах, люмбоішиалгіях, артритах, хворобах серця, печінки, нирок, легенів, розладах травлення, гінекологічних та урологічних захворюваннях, а також при таких серйозних хворобах як ревматизм, колагенові хвороби, м’язова дистрофія, паркінсонізм. Ефективність відзначається при ожирінні, низькою масою тіла і деякої онкопатології.

Лікування за методом Юмейхо призводить до повного усунення перерахованих станів, а також застосовується як профілактичний засіб. Крім того, знімає внутрішнє напруження, підвищується загальний емоційний стан людини, підвищується статева функція у чоловіків. Цей метод коригує рівновагу кісток таза, хребта, кінцівок. Він покращує живлення тканин, розширює обсяг руху всіх суглобів, збільшує їх гнучкість і рухливість. Створює нормальні анатомічні умови для функціонування всього організму, підвищення його імунітету, його стійкості до впливів зовнішнього середовища.

Для сеансу масажу необхідно:

1. Носки (бавовна).

2. Вільний одяг (спортивні штани, кофта з довгим рукавом тощо)

 

Тривалість: 30 хв. 60 хв.

Вартість: 490 грн. 640 грн.