SPA-ритуал «Щаслива мама»

S c r o l l D o w n

SPA-ритуал «Щаслива мама»

gift_of_love_08Кожна жінка після народження дитини мріє повернутися в колишні форми. А процес відновлення може зайняти досить багато часу.

Сучасні апаратні технології, на жаль, можуть уповільнити процес відновлення жіночого організму, тому не дозволені для жінок після пологів. Крім того, є дуже багато протипоказань як для жінки так і для дитини.

Наші фахівці розробили для таких особливих жінок програму, яка ідеально підійде для жінок, дітям, яких ще не виповнився рік, а також для годуючи мам. Оскільки саме в цей період після народження потрібно з обережністю ставиться до свого організму.

Спа-ритуал «Щаслива мама» дозволить відпочити, розслабитися і відновити ваше тіло. Геотермальний пілінг відмінно очистить шкіру, надаючи їй шовковистість і гладкість. Даний пілінг – гіпоалергенний та ідеально підходить для годуючих мам. Потім післяпологовий масаж (майстер обов’язково повинен володіти цією технікою) поверне сили, позбавить від болю в спині, шиї, голові та ногах. Шкіра прекрасно підтягнеться в області сідниць і живота. Бандажне обгортання прекрасне завершення цього ритуалу. Бандажне обгортання підтягне шкіру, наситить її вітамінами і елементами, які містяться в спеціально підготовленому бандажі.

Після цього спа-ритуалу молода мама відчує приплив сил, спокій і задоволення.

А кому не потрібна спокійна, красива, молода мама? )))))

Тривалість — 120 хв.

Вартість — 2200 грн.