Післяпологовий реабілітаційний масаж

S c r o l l D o w n

Післяпологовий реабілітаційний масаж

Починати сеанси слід не відразу після пологів, а через пару місяців, коли органи прийдуть в норму.

Курс масажу складає в середньому від 10-20 процедур, перші 3 масажи роблять по 30 хвилин, всі наступні до 60-90 хвилин. Масаж робиться за класичною схемою, застосовуються прийоми поглажування, легкого розтирання, розминання і натискання. Важливим моментом є масаж грудного відділу хребта і стоп. Масаж в цих зонах робиться дуже м’яко і обережно, щоб не сильно впливати і стимулювати зону молочних залоз. Дуже добре, як правило, опрацьовується зона живота. У багатьох мам після пологів є проблеми з перистальтикою кишечника і іншими проблемами, тому цій зоні приділяється особлива увага.

Масаж після пологів підвищує еластичність м’язів і збільшує їх здатність скорочення. Особливо, в післяпологовий період, масаж відновлює тонус м’язів черевної стінки, покращує кровопостачання тканин і суглобів, міжхребцевих дисків, прискорює обмін речовин, знімає спазми і напругу в різних м’язових групах і усуває відчуття втоми.

Іншими словами, післяпологовий масаж бореться з обвислою шкірою і в’ялістю м’язів, зменшує прояви розтягнутої шкіри і целюліту, підтягує живіт і ноги, усуває болі в спині від носіння дитини на руках, зміцнює м’язи спини і знімає втому.

Такий масаж допомагає швидко відновити жіночий організм після пологів. Науково і експериментально доведено, що ті жінки, які регулярно по 3 рази на тиждень після пологів робили масаж протягом року швидше відновлювали свою колишню вагу, якість шкіри і колишню фізичну форму.

Масаж вплине на поліпшення кровопостачання суглобів. Цей ефект в післяпологовому періоді має особливе значення для суглобів хребетного стовпа.

У жінки після пологів суглоби і м’язи хребта піддаються підвищеному навантаженню, що є причиною виникнення болю в спині. Масаж допоможе Вам впоратися з цією проблемою.

Масаж також допоможе повернути колишні форми, прибрати негарні розтяжки, очистити шкіру, підвищити шкірно-м’язовий тонус. Завдяки масажу шкіра стає більш еластичною, пружною, гладкою, підвищується її стійкість до механічних і температурних впливів. Після пологів це особливо актуально для області живота, стегон, сідниць, так як шкіра в цих місцях піддавалася найбільшому розтягуванню під час вагітності.

Не секрет, що з проблемою зайвої ваги стикається досить багато молодих мам. Масаж діє на жирову тканину опосередковано, через загальний вплив на обмін речовин. Підвищуючи обмінні процеси в організмі, підсилюючи виділення жиру з жирових депо (місць, де жир накопичується), масаж сприяє «згорянню» жирів, що знаходяться в надлишковій кількості в жировій тканині. Масаж надає різноманітний фізіологічний вплив на шкіру: вона очищається від рогових лусочок епідермісу, а разом з ними – від сторонніх часток (пил тощо), які потрапили в пори шкіри, і мікробів, що звичайно перебувають на поверхні шкіри; поліпшується секреторна функція потових і сальних залоз і очищаються їхні вивідні отвори від секрету; активується лімфо- і кровообіг шкіри, усувається вплив венозного застою, підсилюється кровопостачання шкіри і, отже, поліпшується її харчування; підвищується шкірно-м’язовий тонус.

Нервова система перша сприймає дію масажу, тому що в шкірі знаходиться величезна кількість нервових закінчень.

Для досягнення більшого ефекту бажано поєднувати післяпологовий масаж з процедурами таласотерапії, гідротерапії, обгортання, а також дотримуватися правильного харчування. Молодим мамам протипоказана зайва фізичне навантаження і сувора дієта.

Протипоказання до післяпологовому масажу:

  • онкології і доброякісні пухлини;

  • лихоманка і висока температура;

  • кровотечі;

  • захворювання крові;

  • шкірні висипання;

  • запальні та гнійні процеси;

  • гострі алергії;

  • психічні захворювання не сумісні з масажем;

  • вірусні захворювання;

  • серйозні захворювання серця, легенів, печінки, нирок та ін. органів.

 

Тривалість: 30 хв., 60 хв., 90 хв.

Вартість: 590 грн., 850 грн., 1200 грн.