Програми для молодих мам

S c r o l l D o w n

Програми для молодих мам

Вагітність і пологи є важким випробуванням для жіночого організму, як у фізичному так і в душевному плані. Для їх відновлення потрібна не тільки особлива турбота з боку близьких і увага фахівців, а й відновлювальний масаж.

Але спочатку необхідно проконсультуватися з терапевтом, акушером-гінекологом, а при болях в спині – неодмінно з невропатологом.

Спеціальний післяпологовий масаж сприяє швидкому відновленню фігури і функцій організму, полегшення перебігу післяпологового періоду та зняття післяпологового синдрому.

Післяпологовий масаж істотно полегшить і прискорить відновлення і нормалізацію організму, допоможе швидше повернути еластичність і пружність шкіри, струнку підтягнуту фігуру, прекрасний зовнішній вигляд, а також поліпшити загальне самопочуття (знизиться властива післяпологова слабкість, дратівливість, зникне відчуття постійної втоми, нормалізується сон).

Слід зазначити, що навіть якщо пологи пройшли без ускладнень і немає протипоказань від гінеколога, область живота не масажують протягом двох місяців після пологів, так як це може викликати сильний приплив крові до органів таза.

Крім того, нижченаведені масажи ідеально підходять для годуючих мам.

 

Післяпологовий масаж 30 хв. — 590 грн.

 

Післяпологовий масаж 60 хв. — 850 грн.

 

Післяпологовий масаж 90 хв. — 1000 грн.

Бандажне обгортання 30 хв. — 1000 грн.

 

SPA-ритуал «Щаслива мама» 120 хв. — 2000 грн.