Водоростеве обгортання

S c r o l l D o w n

Водоростеве обгортання

Завдяки водоростевому обгортанню відновлюється нормальна фактура і колір шкіри. Її тонус стає набагато краще. Знімається стрес, втома. Водорослеве обгортання є профілактичним засобом проти розтяжок. Організм насичується корисними речовинами. Зокрема, мінералами і мікроелементами. Сприяє посиленню кровообігу. Обмінні процеси поліпшуються, виводяться токсини. Водоростеве обгортання сприяє зміцненню стінок судин. Завдяки корисним компонентам з водоростей, регенерація шкіри прискорюється, що веде до загоєння дрібних шкірних пошкоджень. Вона ефективно бореться з проявами целюліту і в’ялістю шкіри. У комплексі з іншими процедурами таке обгортання сприяє моделюванню красивого контуру тіла. Так як водорослевая маска виводить жирові відкладення. За допомогою водорослевого обгортання легко позбутися набряків, вивести зайву рідину і токсини з організму. Після процедури, під впливом мінеральних речовин з водоростей, шкіра стає гладкою, пружною, підтягнутою. Токсини і жири виводяться під впливом біологічно активних речовин. 

Кожна процедура в водоростевому обгортанні прибирає кілька зайвих міліметрів. А після повного комплексу в 10 — 15 процедур забирається як мінімум 3 см в області стегон. Багато хто вважає, що 10 — 15 процедур водоростевого обгортання допомагають позбутися целюліту першої та другої стадії. Допомагає розгладити шкіру при третій і четвертій стадіях целюліту. Шкіра стає пружною і еластичною. Тонізуються і зміцнюються тендітні судини. Щоб попередити утворення целюліту можна проводити 1-2 курси водоростевого обгортання в рік. Йде прискорення ферментних процесів. Мікроциркуляція крові стає більш інтенсивним. Водорослеве обгортання має антиоксидантну дію. Це в свою чергу перешкоджає старінню шкіри. Водоростеві маски містять вітамін Е. Організм збагачується кальцієм, магнієм, залізом і цинком. Підвищується лімфодренаж. Поліпшується метаболізм і кисневий обмін. Йод, що міститься у водоростях сприяє виведенню жирів. У засобах для водорослевого обгортання присутні різні види водоростей, морська сіль, бруд, мул, ефірні масла, вітаміни А, Е, F, В, С. Целюлітні вузлики руйнуються. Використання моделюють і антицелюлітних засобів після обгортання сприяють більшій ефекту від процедури.

Перед тим, як приступити до водоростеві обгортання буде ефективно провести пілінг тіла. Тобто почистити шкіру. Це підготовка верхніх шарів шкіри для проникнення поживних речовин. У результаті чиста і тонка підготовлена ​​шкіра, з відкритими порами, більш сприйнятлива до дії корисних компонентів з водоростей. Крім того, так краще виводяться токсини. Коли шкіра чиста і суха, на неї наносять маску з водоростей. Загортають місця, покриті маскою, плівкою і накривають термоковдрою. В такому стані Ви перебуваєте приблизно 20-30 хвилин. Це той час, за які всі корисні речовини з водоростей вбираються в шкіру. Потім вся ця маса змивається водою. На суху і чисту шкіру наносять моделюючий гель. Поєднання з антицелюлітний масаж обгортання дає найбільш видимий результат. 

Протипоказання:

Варикозне розширення вен.

Захворювання серцево — судинної системи.

Гострі інфекційні захворювання.

Алергія на йод.

Проблеми з тиском.

Онкологічне захворювання.

Гіперфункція щитовидної залози.

Гострі вірусні захворювання.

 

Тривалість: 20 хв.

Вартість: від 200 грн.