Кінезіологічний масаж

S c r o l l D o w n

Кінезіологічний масаж

Прикладна кінезіологія — це не тільки сучасна медична технологія, що дозволяє оцінити здатність м’язів адаптуватися до навантаження, а й методика пошуку причин зниження адаптаційних можливостей м’язів. Крім того, це також методика підбору оптимального виду лікування. Серед таких методів лікування важливе значення має кінезіологічний масаж.

Кінезіологічний масаж являє собою складну систему впливу на м’язи і фасції, а також на біологічно активні точки тіла, які служать ключовими пунктами в регуляції організму. Сильне натискання на біологічно активні точки тіла викликає рефлекторний відповідь в тих частинах організму, де є порушення, що стали причиною хвороби (принцип рефлексотерапії).

Таке лікування зачіпає саму основу організму як єдиної системи — систему нервової регуляції, кровопостачання і скелетно-м’язової системи. Масажист впливає на внутрішні органи і на регулюючі системи, що дозволяє не тільки усунути ті чи інші функціональні порушення (хвороби), але і в цілому відновити баланс організму, поліпшити обмінні процеси, оптимізувати циркуляцію і витрачання енергії, нормалізувати регуляторні процеси.

На відміну від інших видів масажу, кінезіологічний масаж опрацьовує не тільки поверхневі, але і глибокі шари м’язів, чудово знімає гіпертонус спинних м’язів і надає потужний лікувальний ефект, зокрема, при захворюваннях спини.

Все це в комплексі дозволяє відновити емоційний баланс, нормальну роботу м’язів і кістково-м’язової системи в цілому, а також підготувати пацієнта до силових навантажень, покликаним зміцнити кістково-м’язовий корсет його тіла.

Кінезіологічний  масаж показаний при:

  • Болях в спині (від потилиці до сідниць)

  • Болях і неприємних відчуттях в кінцівках

  • Болях у великих суглобах (плечі, тазостегнові, коліна)

  • Неможливості або ускладнення рухів (біг, ходьба по сходах, шнурки, носіння важких предметів, нахили) порушення постави.

 

Тривалість: 30 хв., 60 хв., 90 хв.

Вартість: 450 грн., 600 грн., 800 грн.

 

Крім того, у нас Ви можете отримати кваліфіковану консультацію майстра кінезіологічного масажу.

До консультації входить:

  • з’ясування наявних проблем;

  • візуальна діагностика (симетрія тіла в положені стоячи та сидячи);

  • точковий масаж усього тіла у проблемних місцях;

  • для спортсменів: консультація щодо техніки виконання вправ, на що звернути увагу тощо;

  • для тих хто веде малорухомий образ життя: навчання вправам, які можна робити удома.

 

Вартість: 150 грн.