SPA-ритуал «Виноградне обгортання»

S c r o l l D o w n

SPA-ритуал «Виноградне обгортання»

Відновлюючий ритуал для оновлення шкіри за допомогою цілющих властивостей червоного та білого винограду. Ніжна желеподібна маска з ароматом червоного винограду, регенерує і пом’якшує шкіру. Завдяки активним інгредієнтам абсорбує та активно зволожує, згладжує нерівності шкіри і дрібні зморшки. Подрібнені виноградні кісточки дозволяють ніжно не травмуючи шкіру очистити її від ороговілих клітин. Після процедури шкіра стає м’якою і шовковистою.

Ефект обгортання підсилить спеціальна плівка. На обличчя окремо нанесуть омолоджуючий альгінатний склад на основі витяжок з білого або червоного винограду. Кожен сантиметр шкіри вбере корисні мікроелементи: вітаміни, мінеральні солі, фруктові кислоти і антиоксиданти. Сеанс триватиме близько 20 хвилин, після чого належить насолодитися розслаблюючим пілінг-масажем.

Прекрасна процедура перед відпочинком, сприяє рівномірній засмазі або вирівнює засмагу вже після відпочинку. Також дана процедура підійде перед важливими заходами у Вашому житті (весілля, день народження, річниця тощо) для неперевершеного вигляду.

Або просто подаруйте собі приємну релаксуючу процедуру, яка за невеликий час надасть Вашому тілу привабливий вигляд, а аромат винограду принесе ароматичне задоволення!

 

Тривалість: 45 хв.

Вартість: 800 грн.