Класичний масаж обличчя — шия — декольте (на олії)

S c r o l l D o w n

Класичний масаж обличчя — шия — декольте (на олії)

Правильний масаж обличчя і шиї покращує мікроциркуляцію крові і лімфодренаж, що сприяє зняттю набряків; підвищує насичення тканин киснем, посилюючи їх харчування. Деякі техніки ручного масажу для обличчя підвищують тонус шкіри і м’язів, сприяючи формуванню м’язового «каркаса» підтягнутого обличчя, володіючи ліфтінговим ефектом. Масаж попереджає виникнення косметичних недоліків шкіри, таких, як вугрі, може уповільнити хід біологічного годинника, впливаючи на прояви старіння, таких, як зморшки, в’яла шкіра, тьмяний колір, друге підборіддя.

Після косметичного масажу шкіра стає свіжоюта такою, що відпочила, неначе Ви провели тиждень на курорті.

Крім того, ручний масаж обличчя творить чудеса, вирішуючи не тільки косметологічні проблеми, а й коректуючи Ваш настрій і загальне самопочуття, знімаючи стрес і м’язові затиски.

На обличчі розташовано багато біологічно активних точок, стимуляція яких благотворно позначається на загальному самопочутті, так як ці точки взаємопов’язані з органами і системами організму. Тому лікувальний масаж обличчя здатний регулювати роботу нашого тіла, повертаючи комфорт повної душевної і фізичної гармонії.

Результати після косметичного масажу обличчя і шиї не змусять себе довго чекати. Уже після першого сеансу Ви відчуєте, що Ваше обличчя посвіжішало, покращився його колір, а шкіра почала дихати.

Тривалість: 30 хв.

Вартість: 400 грн.