Креольський масаж

S c r o l l D o w n

Креольський масаж

Масаж бамбуковими паличками або креольський масаж почав з’являтися в нашій країні порівняно недавно. Його батьківщиною можна вважати берега Індійського океану. Близько 5 тис. Років тому даний вид масажу почали застосовувати на острові Маврикій, місцевими жителями якого є креоли — звідси і назва «креольський».

На сьогоднішній день масаж бамбуковими паличками можна спостерігати в SPA-центрах салонах, які відрізняються високим рівнем професіоналізму.

Основна мета креольського масажу — гармонізація всіх процесів в організмі людини. Масаж дуже добре впливає на нервову систему, на шкіру, позитивно позначається на роботі внутрішніх органів

У нашій країні даний вид масажу є новинкою і використовується не так широко. На сьогоднішній день практикується він невеликою кількістю фахівців. Основна фізіологічна дія даного масажу — звуження і розширення судин. Цей процес буде залежати від інтенсивності прийомів, сили і тривалості впливу.

Як правило даний масаж застосовують при:

• ожирінні;
• целюліті;
• розумовій та фізичній перевтомі.

Добре позбавляє від стресу, допомагає повністю розслабитися. Спостерігається значне поліпшення кровообігу, лімфотоку. Прискорюються обмінні процеси і поліпшується живлення клітин шкіри.

Даний вид масажу кращий тим, що він має високу ефективність. Особливо, це стосується массажу стегон і сідниць. За часом проведення він набагато коротше звичайного класичного масажу. Рекомендований курс проведення — 15 сеансів. Хочеться відзначити, що він абсолютно безболісний.

Для масажу використовують дві спеціальні бамбукові палички. Розміри паличок розрізняються залежно від того, на якій зоні буде виконуватися масаж. Наприклад, для лікування целюліту, очищенню організму застосовують палички великих розмірів, а для тонізації шкіри, зміцнення м’язової тканини використовують маленькі палички. Також маленькими паличками виконують точковий масаж і вплив на біологічно активні точки.

Одна частина палички заповнена зерном, а інша — порожня. Таке поєднання дозволяє створювати необхідний звуковий ефект. Для масажу застосовують такі масажні масла: кунжутне, мигдальне, масло папайї, кипариса, авокадо, гуави.

В процесі проведення масажу використовуються наступні прийоми:
1. розтирання;
2. розминка;
3. вижимання;
4. вібрація;
5. ударні прийоми.

Спочатку масажист виконує глибоке розтирання бамбуковими паличками. Основний вплив паличок направлено на м’язи людини.

Далі виконуються ударні прийоми, приблизний ритм — 110-120 ударів в хвилину. Ритм тут відіграє основну роль, тому як нерітмічний масаж виконувати не можна. Процедура супроводжується етнічної креольської музикою.

Удари виконуються по дотичній, створюючи при цьому додаткову вібрацію. Ефективно опрацьовуються біологічно активні точки, розташовані на тілі. Опрацювання точок дозволяє «оживити» сенсори тіла. За допомогою двох паличок, які ідеально відповідають контурам тіла, вдається відновити енергетичний баланс.

Тривалість: 45 хв.

Вартість: 550 грн., на двох 1100 грн.