Стародавній індійський масаж на двох

S c r o l l D o w n

Стародавній індійський масаж на двох

Індійський масаж голови створено на основі аюрведичної системи лікування і існує протягом принаймні 1000 років. Головною метою масажу є зняття напруги в м’язах, суглобах і тканинах плечей, шиї, обличчя та голови.

Індійський масаж голови включає: масаж задньої поверхні шиї, області плечових суглобів, шийно-комірцевої зони, масаж обличчя і вушних раковин.

Індійський масаж голови, вважається найбільш ефективним з усіх східних масажів. Самий явний і найшвидший ефект — масаж голови знімає болі в шиї, допомагає розслабити трапецієподібні м’язи (актуально якщо ви багато працюєте за комп’ютером). І найголовніше, масаж голови саме в такому поєднанні голова + шия + обличчя, знімає головний біль. Ефективно навіть при мігрені, але в цьому випадку повністю біль не йде, а стає менш інтенсивною. Доводилося спостерігати, як цю техніку масажу застосовували в якості ліфтинг-масажу, для поліпшення зовнішнього вигляду і стану шкіри обличчя. Результати дуже непогані, при регулярному використанні протягом трьох місяців.

Тривалість: 30 хв.

Вартість: 500 грн., на двох 1000 грн.